e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +48 606 721 726, +48 793 741 236
Adres Strony WWW: Odszkodowania za wypadek komunikacyjny

 Marka PewneOdszkodowania.eu ma doświadczenie na rynku ubezpieczeń i odszkodowań w specjalizacji pozyskiwaniu odszkodowań z tytułu kolizji w wypadku komunikacyjnym. Pomożemy Ci w otrzymaniu zapłaty bez wychodzenia z domu.
Nasz biegły w fachu zespół specjalizuje się w pozyskiwaniu środków za szkody częściowe oraz całkowite na podstawie obowiązującej polisy Odpowiedzialności Cywilnej i Auto Casco na rzecz utraconej wartości rynkowej (UWRP). W celu sprecyzowania odszkodowania za naprawę samochodu wymagana jest do ustalenia rzeczywista wartość kosztów jakie poszkodowany będzie musiał wydać aby przywrócić swój pojazd do stanu sprzed zdarzenia. Mamy bardzo duże doświadczenie w zdobywaniu takich odszkodowań. Nasi specjaliści zajmą się Państwa sprawą z należytą precyzją. Możemy pozyskać fundusze nawet do trzech lat wstecz.
Jeżeli miałaś/eś wypadek komunikacyjny z innym autem,lub jeśli ktoś zarysował Twój samochód i posiadasz na to dowód. Zadzwoń do nas!