Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 153

ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon:486101064

             698011407

             608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyty warstwowe Radom

 

Nasz zakład PUH Klementyna Matracka zajmuje się produkowaniem i sprzedażą płyt poliuretanowych, okrytych blachą konstrukcji budowlanych z płyt warstwowych wymienionych powyżej jak i wynajem tych obiektów.

Nasz zakład funkcjonuje sprawnie od ponad 20 lat w produkcji obiektów budowlanych

W sprzedaży płyt warstwowych mamy do zaoferowania: płyty ścienne pir, płyty chłodnicze warstwowe, płyty dachowe warstwowe.
Produkty te są najczęściej wykorzystywane do stawiania ścian, dachów a także innych elementów konstrukcyjnych w branży budowlanej. Oferowane warstwowe płyty dostępne są w wielu wariantach grubości, przetłoczeń i kolorów.
Nasze przedsiębiorstwo produkuje płyty na specjalne zamówienia, każda płyta może zostać przycięta pod odpowiedni wymiar. Cały oferowany przez nas towar jest dostępny od ręki.

Firma PHUMatracka trudni się również w produkcji i sprzedaży obiektów budowlanych z powyższych płyt PIR. Mamy dostępne pawilony handlowe, stróżówki i kontenery budowlane.Każdy obiekt opcjonalnie może być wyposażony w instalację elektryczną okna i toalety.
Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i wynajmem obiektu na czas określony.
Radość klienta z zakupu jest dla nas bardzo ważna, dlatego też wytwarzamy nasze produkty z {najdokładniejszą precyzją|najwyższą starannością i oferujemy fachowe doradztwo. Zasięg naszej działalności obejmuje cały Kraj.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty oraz kontaktu naszym handlowcem.