Drukuj
Kategoria: Kategoria główna
Odsłony: 347

ulica: Młodocin Mniejszy 29

kod pocztowy: 26-624

miasto: Kowala

telefon: 698011407, 608489207

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

adres strony WWW: Płyta warstwowa

 Usługowe budynki to drobne konstrukcje, które powinny być wyposażone w odpowiednią termoizolację. Wykonując prace cały rok powinniśmy być świadomi iż w sezonie letnim gorąco bardzo doskwiera, a zimno i wilgoć jest nie do przyjęcia W takiej sytuacji koniecznym jest się dokładnie zabezpieczyć od trudnych warunków atmosferycznych docieplając budynek zalecanymi materiałami. Płyty warstwowe/url idealnie się do tego nadają. Można konstruować z nich całe elewacje i pokrycie dachowe pomieszczeń usługowo-handlowych. Stosowane są w szerokim zakresie na przykład do budowy hal magazynowych, hal produkcyjnych, stróżówek, garaży, pawilonów handlowych, kontenerów budowlanych i wielu innych budynków. Płyty warstwowe można rozdzielić na rodzaje. Rozróżniamy warstwowe płyty chłodnicze, płyty warstwowe ścienne, płyty warstwowe dachowe.Każda z wyżej wymienionych pyt ma dobrane do użytkowania go cechy. Dlatego też Płyta chłodnicza wykorzystywana jest do podtrzymywania konkretnej temperatury wewnątrz pomieszczeń z niej zrobionych. Budowane z niej budynki to między innymi magazyny i chłodnie przemysłowe w których z uwagi na przechowywane produkty trzeba utrzymać właściwą temperaturę. Płyty warstwowe ścienne to standardowy jak na płyty warstwowe materiał budowlany, wykorzystywany jest do obudowywania w dość wielkim zakresie. Podtrzymują one konkretną izolację, mniejszą oczywiście od płyt chłodniczych. Jednakże możliwy jest szerszy wybór koloru, grubości ścianki z płyty jak i przetłoczenia blachy.
Natomiast Płyty warstwowe dachowe stosowane są do budowy dachów. Izolują one od wilgoci i chronią w pewnym stopniu od nagrzania, a także dostępne są w wielu grubościach oraz przetłoczeniach.
Przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją i sprzedażą tychże płyt jest PUH Matracka. Dysponuje szerokim wyborem płyt dostępnych na miejscu. Bezpośrednio od dystrybutora. Płyty warstwowe są przygotowywane i cięte na miejscu zgodnie z zaleceniem klienta. Fachowa obsługa klienta, doradztwo i szybka usługa, wpływają na profesjonalizm firmy. Matracka.pl posiada także na wynajem wykonane z płyt warstwowych budynki użytkowe. Jest to kompromis między zakupem na pewien czas lub budową z półproduktów własnego lokalu użytkowego.
Stosowanie płyt jest uwarunkowane potrzebą, można z nich postawić ściany i dach nowej konstrukcji, lub użyć płyt warstwowychw celu termoizolacji już stojącego budynku. Możliwości montażu jak i możliwość konfiguracji jest dużo. Serdecznie Polecam tego rodzaju sposób zabezpieczenia budynku, z czystym sumieniem. Produkty takie jak płyta warstwowa są o wiele bardziej wygodne i bardziej estetycznym wyborem niżeli tradycyjne metody izolacji styropianem i wełną mineralną.