Prace Wykończeniowe

ulica: Świerże Górne 46

kod pocztowy: 26-900

miejscowość: Kozienice

telefon:609912764, 663416406

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www:Malowanie maszynowe

 

Przedsiębiorstwo MR zajmuje się usługami remontowymi. Specjalizacja firmy to prace wykończeniowe: natryskowym malowaniu, mechanicznemu szpachlowaniu, szlifowaniu maszynowym, podkładach na powierzchnie.
Marka została zbudowana na bazie wieloletniego doświadczenia. Co gwarantuje usługi najwyższej jakości. Zaznaczyć należy że każde prace przeprowadzane są agregatami wiodących marek europejskim rynku. Między innymi firmy Wagner. Wszystko to wpływa na nasz profesjonalizm i gwarancję jakości.
Marka trudni się w malowaniu agregatem pomieszczeń i budynków, co pozytywnie wpływa na ograniczenie czasu, materiału (nawet do 30%) a także doskonałe jednolite krycie całej malowanej powierzchni (także w trudno dostępnych miejscach).
Ponadto Firma wykonuje również maszynowe aplikowanie gładzi jak również bezpyłowe szlifowanie, za pomocą specjalistycznych szlifierek z odprowadzaniem pyłu.
Firma działa głównie w województwie mazowieckim i lubelskim, ale wykonuje także prace na terenie całej Polski. Zapraszamy do sprawdzenia oferty remontowo-budowlanej na naszej stronie.