Ulica: ul. Bracka 7

Kod Pocztowy: 26-600

Miasto: Radom

Telefon: (048) 383-64-66

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres Strony WWW: Śruby

Firma MEGARES.PL to pewnie rozwijająca się marka. Megares ma doświadczenie w produkcji i dystrybucji elementów zgrzewczych na Polskim rynku. Mamy w swojej ofercie doskonałej jakości produkty takie jak: elementy do wciskania, kołki wciskane, elementy zgrzewane, elementy wykonane według rysunku, złączne elementy, nakrętki wciskane, nitonakrętki, nity zrywalne, śruby do zgrzewania. Wyroby proponowane przez firmę wykonane są z solidnej jakości stali węglowej, nierdzewnej i kwasoodpornej, żaroodpornej, różnego rodzaju metali kolorowych jak i tworzyw sztucznych.

Przedstawiamy wysoką jakość naszych elementów zgrzewanych i usług, żeby spełnić powyższe warunki handlujemy towarami wyłącznie od certyfikowanych producentów. Oferujemy wysokie standardy pakowania i wysyłania wyrobów. Przesyłki wysyłane są ekspresowo, zaraz po ich skompletowaniu lub wytworzeniu. Dodatkowo oferujemy wykwalifikowane doradztwo techniczno-logistyczne.

Potrzebujesz elementów zgrzewalnych i innych części do łączeń? Zadzwoń do naszych doradców!